שיחה:עמוד ראשי

מתוך כתבות ומידע למחקר
גרסה מ־09:29, 11 באפריל 2020 מאת Ygalbrami (שיחה | תרומות) (Toutes les chaînes françaises)

(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

מקום בטוח ונהדר לקנות בו[עריכה]

דף המלצה לאתר חדש שקניתי ממנו. ברצוני להמליץ על אתר ייחודי ביותר שנותן שירות ברמה שלא הכרתי בעבר מוצר איכותי ביותר. לפני כחודש רכשתי מהאתר משקפי תלת מימד והמוצר לא הגיע אליי מייד אז פניתי אליהים במייל תוך מספר דקות קיבלתי תשובה עם מספר המעקב הסתבר שהמוצר חיכה לי בדואר ולא קיבלתי התראה על כך... לאתר קוראים ismystore.tk אתר בעברית, ירות בעברית אשר ממוקם בסין ונותן לנו הישראלים מקום שנוכל לקנות ממנו ולקבל שירות מלא על המוצרים שאנו רוכשים

Java programming e-book[עריכה]

hello, i want to share with you an e-book cost only $9.99 that will help you to know Java from zero

תאוריה לרכב חשמלי[עריכה]

לאן המדינה הידרדרה ולאן האנשים הידרדרו??? חשבתי שזו בדיחה עד שחיפשתי באינטרנט, ועוד אנשים זורמים עם זה!! שוטרים יעצרו רוכבים אופניים חשמליים וישאלו אותם עם עברו תאוריה? אנשים אשכרה שואלים איפה עוברים תאוריה, שאלה מיתוך התאוריה "איזה תמרור משמעו עמדת טעינה לרכב חשמלי?" אני אומר למי איכפת, זה לא מידע מסכן חיים או משהו שחייב ללמוד, זה כמו שתגידו איפה קונים בטריות לשלט למה לזה אין תאוריה? לאן המדינה הידרדרה????? אם זה היה קורה במדינה אחרת אנשים היו יוצאים לרחובות ולא היו מסכימים לדבר כזה לקרות, אבל במדינת ישראל כל חוק קדוש! השתגעתם? נפלתם על השכל? עוד מעט ישימו מספר כלי רכב על אופניים חשמליים, הפיתרון לכל התאונות הוא כביש נפרד כמו שיש בהרבה מקומות בתל-אביב , אסור שאופניים חשמליות יהיו על הכבישים רק על מדרכות הם לא נוסעות באותו מהירות של רכבים, נוסע במהירות 100 קמ"ש יראה כאילו נוסע באופניים חשמליות ב פחות מ 10 קמ"ש זה מאוד מסוכן לשים אותם על הכביש וחוסר אחריות, מהירות וכבישים לא מתאימים, רק על המדרכות הם צריכים לנסוע כי הסכנה שידרסו מישהו גוברת על זה שהם יכולים ואף נכנסו לתאונות קשות ואף מוות. לא יודע מי ממציא את החוקים האלו אבל יש צורך בגוף שיבחן את אותם חוקים לפני אישורם יותר לעומק.

תביעה ייצוגית על סך מיליוני שקלים (תלוי כמה תובעים נגייס)[עריכה]

אולי לא ידעתם אבל הריבית של ההוצאה לפועל גבוהה בהרבה מהשוק השחור וגובת כספים שלא כחוק בחסות החוק והמדינה. לי באופן אישי הם רוצים סכום שהוא יותר מ 300% עבור תיק יחיד, ריבית בסך כל התיקים עומד על כ 1987.23% זה לא צחוק וזה אמיתי, אני יכול להראות לכם איך בודקים ולפי המידע בחסות הוצאה לפועל ניתן להוציא תביעה משפטית. בכל יום שעובר מוסיפים לחוק 70 ש"ח פשוט גניבה זה יותר מכל מנוי, מפעל הביס, הוט, יס, חשמל, ארנונה, עמיגור.

אין דבר המצדיק ריבית שכזו וניתן לתבוע את הכסף בחזרה + פיצויים על כל העיקולים ועוגמת הנפש שנגרמו רטרו, כי במידה והריביות היו יותר נמוכים היה קל לנו לשלם את החובות שלנו, ולהוצאה לפועל יש חלק ניכר בבעיה של החייב.

כל מי שרוצה להצטרף לתביעת הענק שלערכתי הפיצוי יעמוד על כמה מילוני שקלים.

Regarder la télévision françaisesur internet sans parabole[עריכה]


Toutes les chaînes françaises[עריכה]

abonnement à 50₪ / mois Demandez votre abonnement aujourd'hui!

Souscrire